WOW Analytics (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Not configured
hu: Nincs beállítva

en: JavaScript scope
hu: JavaScript hatóköre

en: Web Property ID
hu: Webhely azonosító kódja
