WOW Analytics (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Statistics
ja: 統計

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Not configured
ja: 設定されていません

en: JavaScript scope
ja: JavaScriptのスコープ
