WOW Analytics (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: JavaScript scope
pl: Obszar JavaScript
