WOW Analytics (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Statistics
sv: Statistik

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Not configured
sv: Ej inställd

en: JavaScript scope
sv: JavaScriptets omfång

en: Web Property ID
sv: ID för webbsida
