EPGP (DKP Reloaded) (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Item
fi: Nimike

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Name
fi: Nimi

en: Price
fi: Hinta

en: !time ago
fi: !time sitten

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää
