EPGP (DKP Reloaded) (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Item
gl: Elemento

en: Date
gl: Data

en: Name
gl: Nome

en: Price
gl: Prezo

en: !time ago
gl: Fai !time

en: Import data
gl: Importar datos

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos
