EPGP (DKP Reloaded) (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Item
hr: stavka

en: Date
hr: Datum

en: Name
hr: Naziv

en: Price
hr: Cijena

en: !time ago
hr: prije !time

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
