EPGP (DKP Reloaded) (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Item
id: Barang

en: Date
id: Tanggal

en: Name
id: Nama

en: Price
id: Harga

en: !time ago
id: !time yang lalu

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan
