EPGP (DKP Reloaded) (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Item
it: Elemento

en: Date
it: Data

en: Name
it: Nome

en: Price
it: Prezzo

en: !time ago
it: !time fa

en: Import data
it: Importa dati

en: About
it: Informazioni

en: Uses
it: Usa
