EPGP (DKP Reloaded) (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Item
ja: 項目

en: Date
ja: 日付

en: Name
ja: 名前

en: Price
ja: 価格

en: !time ago
ja: !time 前

en: Import data
ja: インポートデータ

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能
