EPGP (DKP Reloaded) (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Item
kn: ಅಂಶ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Price
kn: ಪ್ರೈಸ್‌

en: About
kn: ಕುರಿತು
