EPGP (DKP Reloaded) (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Item
ku: دانە

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Name
ku: ناو

en: !time ago
ku: !time لەمەوبەر

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
