EPGP (DKP Reloaded) (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Item
lv: Ieraksts

en: Date
lv: Datums

en: Name
lv: Nosaukums

en: Price
lv: Cena

en: !time ago
lv: pirms !time

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto
