EPGP (DKP Reloaded) (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Item
ro: Produs

en: Date
ro: Data

en: Name
ro: Nume

en: Price
ro: Preţ

en: !time ago
ro: în urmă cu !time

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Foloseşte
