EPGP (DKP Reloaded) (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Item
ta: உருப்படி

en: Date
ta: தேதி

en: Name
ta: பெயர்

en: !time ago
ta: !time முன்னால்

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
