EPGP (DKP Reloaded) (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Item
te: అంశం

en: Date
te: తేదీ

en: Name
te: పేరు

en: !time ago
te: !time క్రితం

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
