EPGP (DKP Reloaded) (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Item
tr: Öğe

en: Date
tr: Tarih

en: Name
tr: İsim

en: Price
tr: Fiyat

en: !time ago
tr: !time önce

en: Import data
tr: veri alma

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım
