EPGP (DKP Reloaded) (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Item
ca: Element

en: Date
ca: Data

en: Name
ca: Nom

en: Price
ca: Preu

en: !time ago
ca: fa !time

en: Import data
ca: Dades d'importació

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos
