EPGP (DKP Reloaded) (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Item
cs: Položka

en: Date
cs: Datum

en: Name
cs: Jméno

en: Price
cs: Cena

en: !time ago
cs: !time zpět

en: Import data
cs: Importovat data

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití
