EPGP (DKP Reloaded) (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Item
da: Element

en: Date
da: Dato

en: Name
da: Navn

en: Price
da: Pris

en: !time ago
da: !time siden

en: Import data
da: Importér data

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger
