EPGP (DKP Reloaded) (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Item
el: Αντικείμενο

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Name
el: Όνομα

en: Price
el: Tιμή

en: !time ago
el: Πριν από !time

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις
