EPGP (DKP Reloaded) (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Item
es: Elemento

en: Date
es: Fecha

en: Name
es: Nombre

en: Price
es: Precio

en: !time ago
es: Hace !time

en: Import data
es: Importar datos

en: About
es: Acerca de

en: Uses
es: Usos
