EPGP (DKP Reloaded) (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Item
et: Kirje

en: Date
et: Kuupäev

en: Name
et: Nimi

en: Price
et: Hind

en: !time ago
et: !time tagasi

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab
