EPGP (DKP Reloaded) (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Item
fa: آیتم

en: Date
fa: تاریخ

en: Name
fa: نام

en: Price
fa: قیمت

en: !time ago
fa: !time قبل

en: Import data
fa: وارد کردن اطلاعات

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها
