EPGP (DKP Reloaded) (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Item
gu: નંગ

en: Date
gu: તારીખ

en: Name
gu: નામ

en: !time ago
gu: !time પહેલા

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
