EPGP (DKP Reloaded) (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Item
hi: वस्तु

en: Date
hi: तारीख

en: Name
hi: नाम

en: !time ago
hi: !time पे

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग
