EPGP (DKP Reloaded) (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Item
km: ធាតុ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: !time ago
km: !time កន្លង​ទៅ

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
