EPGP (DKP Reloaded) (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Date
nl: Datum

en: Name
nl: Naam

en: Price
nl: Prijs

en: !time ago
nl: !time geleden

en: Import data
nl: Importeer data

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt
