EPGP (DKP Reloaded) (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Item
pl: Element

en: Date
pl: Data

en: Name
pl: Nazwa

en: Price
pl: Cena

en: !time ago
pl: !time temu

en: Import data
pl: Importuj dane

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: EPGP history
pl: Historia EPGP
