EPGP (DKP Reloaded) (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Item
ru: Элемент

en: Date
ru: Дата

en: Name
ru: Название

en: Price
ru: Цена

en: !time ago
ru: !time назад

en: Import data
ru: Импорт данных

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование
