EPGP (DKP Reloaded) (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Item
sk: Položka

en: Date
sk: Dátum

en: Name
sk: Názov

en: Price
sk: Cena

en: !time ago
sk: pred !time

en: Import data
sk: Importovať dáta

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa
