EPGP (DKP Reloaded) (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Item
sv: Artikel

en: Date
sv: Datum

en: Name
sv: Namn

en: Price
sv: Pris

en: !time ago
sv: !time sedan

en: Import data
sv: Importera data

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder
