EPGP (DKP Reloaded) (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Item
ug: تۈرلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: !time ago
ug: ! بۇرۇن

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
