EPGP (DKP Reloaded) (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Item
uk: Елемент

en: Date
uk: Дата

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Price
uk: Ціна

en: !time ago
uk: !time тому

en: Import data
uk: Втягування даних

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання
