EPGP (DKP Reloaded) (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Item
ar: عنصر

en: Date
ar: التاريخ

en: Name
ar: الاسم

en: Price
ar: السعر

en: !time ago
ar: منذ !time

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات
