EPGP (DKP Reloaded) (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Item
be: Элемент

en: Date
be: Дата

en: Name
be: Імя

en: !time ago
be: !time таму

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне
