EPGP (DKP Reloaded) (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Name
bo: མིང

en: Price
bo: རིན་གོང་།

en: !time ago
bo: !time་ཡོལ་ཟིན

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
