EPGP (DKP Reloaded) (7.x-1.2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Item
cy: Eitem

en: Date
cy: Dyddiad

en: Name
cy: Enw

en: Price
cy: Pris

en: !time ago
cy: !time yn ôl
