EPGP (DKP Reloaded) (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Item
de: Element

en: Date
de: Datum

en: Price
de: Preis

en: !time ago
de: vor !time

en: Import data
de: Daten importieren

en: About
de: Über

en: Uses
de: Verwendungszwecke
