EPGP (DKP Reloaded) (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Item
eu: Elementua

en: Date
eu: Data

en: Name
eu: Izena

en: !time ago
eu: duela !time

en: Import data
eu: Inportatu datuak

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak
