EPGP (DKP Reloaded) (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Item
he: פריט

en: Date
he: תאריך

en: Name
he: שם

en: Price
he: מחיר

en: !time ago
he: לפני !time

en: Import data
he: יבוא נתונים

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים
