EPGP (DKP Reloaded) (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Item
lt: Elementas

en: Date
lt: Data

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Price
lt: Kaina

en: !time ago
lt: prieš !time

en: Import data
lt: Importuoti duomenis

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja
