EPGP (DKP Reloaded) (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Date
sl: Datum

en: Name
sl: Ime

en: Price
sl: Cena

en: !time ago
sl: !time nazaj

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
