EPGP (DKP Reloaded) (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Item
vi: Mục

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Name
vi: Tên

en: Price
vi: Giá

en: !time ago
vi: !time trước

en: Import data
vi: Nhập dữ liệu

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng
