EPGP (DKP Reloaded) (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Item
hu: Tétel

en: Date
hu: Dátum

en: Name
hu: Név

en: Price
hu: Ár

en: !time ago
hu: !time

en: Import data
hu: Adatok importálása

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat
