EPGP (DKP Reloaded) (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Item
is: Hlutur

en: Date
is: Dagsetning

en: Name
is: Nafn

en: Price
is: Verð

en: About
is: Um
