EPGP (DKP Reloaded) (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Item
oc: Element

en: Date
oc: Data

en: Name
oc: Nom

en: !time ago
oc: I a !time

en: Import data
oc: Données a importar

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges
