EPGP (DKP Reloaded) (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Date
pt: Data

en: Name
pt: Nome

en: Price
pt: Preço

en: !time ago
pt: !time atrás

en: Import data
pt: Importar dados

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos
