EPGP (DKP Reloaded) (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Item
th: รายการ

en: Date
th: วันที่

en: Price
th: ราคา

en: !time ago
th: !time ก่อน

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้
