World of Warcraft Guild Hosting (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (41 entries)

en: Focus
ar: التركيز

en: edit user
ar: تحرير المستخدم

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: delete
ar: حذف

en: Status
ar: الحالة

en: Register
ar: التسجيل

en: Type
ar: النوع

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: more
ar: المزيد

en: error
ar: خطأ

en: cron
ar: مجدول الأعمال (كرون)

en: view
ar: عرض

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: remove
ar: إزالة

en: View
ar: عرض

en: Display
ar: العرض

en: mail
ar: البريد

en: Updated
ar: التحديث

en: All
ar: الكل

en: Desc
ar: تنازلي

en: Owner
ar: المالك

en: Log in
ar: تسجيل الدخول

en: Order
ar: الترتيب

en: Defaults
ar: الوضعيات الافتراضية

en: normal
ar: عادية

en: Features
ar: الخصائص

en: Completed
ar: تم الإنهاء

en: Apply
ar: تطبيق

en: Blocks
ar: الصناديق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Account
ar: الحساب

en: filter
ar: مرشح

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي
